Automatyk /pm
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
16. 10. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Automatyk

Obowiązki

  • 80% swojego czasu spędzisz na wydziale produkcyjnym, diagnozując przyczyny usterek i naprawiając linię produkcyjne na bieżąco - pod kątem elektrycznym i mechanicznym
  • oprócz tego, będziesz diagnozować układy automatyki PLC oraz nadzorować i prowadzić prewencyjną obsługę techniczną linii produkcyjnej
  • w miarę potrzeby będziesz zamawiać części zamienne do maszyn produkcyjnych
  • będziesz brać udział w modernizacji i usprawnieniach linii produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (mechatronika, elektromechanik lub pokrewne) oczekujemy że znasz się na elementach automatyki przemysłowej, PLC oraz zagadnieniach mechanicznych komunikatywna znajomość języka angielskiego również się przyda - w pracy będziesz sporadycznie kontaktować się z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu, naprawy urządzeń umiejętność programowania PLC, uprawnienia elektryczne – mile widziane zaangażowanie, własna inicjatywa w podnoszeniu swoich umiejętności zawodowych dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym

Oferujemy

  • Praca Opole
  • Automatyk Opole
  • Integrator automatyki Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662