Automatyk PLC/Automatyk utrzymania ruchu - PRACA OD ZARAZ!
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
HR Partner Aneta Kuczyńska
13. 8. 2024

Prowadzę proces rekrutacyjny dla międzynarodowej firmy, która jest liderem w branży spożywczej i specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji wysokiej jakości produktów rybnych. Poszukuję osoby, która dołączy do rozbudowanego działu technicznego, a ponadto jest odpowiedzialna oraz komunikatywna. Tryb pracy: praca od poniedziałku do piątku - 3 zmiany Miejsce pracy: Koszalin
Zakres obowiązków:
- Realizowanie bieżących napraw, przeglądów prewencyjnych oraz remontów maszyn i urządzeń zgodnie z zaplanowanym harmonogramem
- Wykonywanie diagnostyki, regulacji i napraw, a także identyfikowanie i usuwanie przyczyn awarii
- Udzielanie wsparcia działowi utrzymania ruchu w zakresie problemów związanych z automatyką i elektroniką
- Konfigurowanie, diagnozowanie i programowanie sterowników PLC (OMRON, SIEMENS)
Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie techniczne
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Umiejętność diagnostyki i programowania sterowników PLC
- Umiejętność interpretacji schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Mile widziane:
- Aktualne uprawnienia SEP
- Komunikatywny język angielski
- Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
Firma oferuje:
- Umowę o pracę
- Szeroki pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, nauki języków, szkoleń i kursów oraz wypoczynku, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, możliwość pracy zdalnej, zniżki na firmowe produkty, program rekomendacji pracowników, brak dress code’u, kawa / herbata oraz możliwość zakupu ciepłego posiłku, parking dla pracowników
- Udział w ambitnych i innowacyjnych projektach
- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
Zautomatyzuj swoją karierę! Jeśli oferta Cię zainteresowała to zapraszam do kontaktu!
Weronika Kantor - Młodszy specjalista ds. rekrutacji
+48 884 412 965
KRAZ: 18692

  • Praca Koszalin
  • Automatyk Koszalin
  • Integrator automatyki Koszalin
  • Pracownik utrzymania ruchu Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544