Automatyk maszyn i urządzeń
  • Łódź, ul. Lodowa 80/84
łódzkie, Łódź, ul. Lodowa 80/84, łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
4. 10. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są uszczelnienia precyzyjne dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki na stanowisku:

  • Naprawa i diagnostyka awarii maszyn
  • Regularne kontrole i konserwacja urządzeń
  • Zapobieganie awariom przez stałe monitorowanie maszyn
  • Realizacja przeglądów technicznych zgodnie z planem
  • Zamawianie części zamiennych
  • Programowanie w języku PLC
  • Optymalizacja systemów automatyki

Co musisz umieć:

  • Posiadać wykształcenie techniczne (Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika)
  • Znać rysunki techniczne i schematy elektryczne
  • Mieć uprawnienia SEP
  • Posiadać doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znać zagadnienia naprawy i konserwacji maszyn
  • Być dokładnym, dobrze zorganizowanym i samodzielnym
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji

Co oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648