Automatyk / Inżynier serwisu
  • Warszawa, Bemowo
mazowieckie, Warszawa, Bemowo, mazowieckie, Polska
Lintegra Ławski Kropiwnicki Sp.k.
5. 10. 2024

Od ponad 27 lat firma Lintegra dostarcza, integruje i instaluje maszyny oraz kompletne linie pakujące. Nasze urządzenia pracują w zakładach renomowanych producentów żywności, napojów, materiałów chemicznych i wyrobów użytkowych. Optymalizujemy procesy pakowania w każdej branży. Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Miło nam będzie, jeśli zechcesz dołączyć i razem z nami tworzyć zespół.

Siedziba firmy: Warszawa Bemowo

Opis stanowiska:

  • Instalacja, serwis i modyfikacje maszyn u klientów, zapewniające ich sprawne i bezawaryjne działanie.
  • Rozruchy oraz uruchomienia urządzeń i całych linii produkcyjnych – od pojedynczych maszyn po złożone systemy zautomatyzowane.
  • Integracja maszyn pakujących w jeden zautomatyzowany ciąg z uwzględnieniem automatyki oraz instalacji elektrycznych.
  • Modernizacja i nadzór nad budową szaf elektrycznych, włączając dobór komponentów oraz optymalizację ich działania.
  • Wsparcie zespołu na różnych etapach projektu, obejmujące m.in. wybór części, elementów oraz tworzenie precyzyjnych kosztorysów.
  • Kontakt z dostawcami i podwykonawcami w celu koordynacji dostaw i realizacji projektów zgodnych z założeniami technicznymi.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, takiej jak instrukcje obsługi, procedury konserwacyjne oraz pełna dokumentacja elektryczna.
  • Udział w testach odbiorczych maszyn, a także szkolenie pracowników klienta oraz wspieranie ich w procesie wdrażania nowego sprzętu.

Wymagania na stanowisko:

  • Wykształcenie techniczne – preferowane kierunki to automatyka przemysłowa, elektrotechnika lub mechatronika.
  • Praktyczne umiejętności w zakresie automatyki przemysłowej i elektryki, poparte kilkuletnim doświadczeniem, najlepiej udokumentowanym.
  • Uprawnienia SEP do pracy z instalacjami elektrycznymi o napięciu co najmniej 1kV.
  • Prawo jazdy kategorii B – niezbędne do wykonywania wyjazdów służbowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dobrym, umożliwiająca swobodną komunikację z klientami i dostawcami.
  • Umiejętność czytania i modyfikowania dokumentacji technicznej, w tym schematów elektrycznych i rysunków technicznych.
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa maszyn, zapewniająca zgodność działań z obowiązującymi normami.
  • Znajomość programów CAD i EPLAN do projektowania i dokumentowania instalacji.
  • Programowanie sterowników PLC – preferowane marki to Siemens oraz Allen-Bradley (AB).
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych – 60-80% czasu pracy w delegacji, wyjazdy trwające zazwyczaj od 3 do 5 dni, maksymalnie do 11-15 dni.
  • Dodatkowe atuty: umiejętność programowania robotów przemysłowych i/lub autonomicznych, znajomość języków obcych jak niemiecki, hiszpański, włoski.

Co oferujemy na stanowisku:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zapewniające długoterminową współpracę.
  • Pracę z najnowocześniejszymi maszynami przemysłowymi, dającą możliwość rozwoju w dynamicznej i zaawansowanej technologicznie branży.
  • Udział w rozwoju oraz tworzeniu koncepcji nowych urządzeń, co pozwala na realny wpływ na innowacje w firmie.
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i zdobycia dodatkowych uprawnień, wspierających dalszy rozwój kariery.
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej, które zwiększa komfort i bezpieczeństwo poza pracą.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 6000 - 10000 PLN netto, uzależnione od poziomu posiadanych kwalifikacji i doświadczenia.

  • Praca mazowieckie
  • Inżynier Wysokie Mazowieckie
  • Inżynier mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648