Automatyk (Firma Produkcyjna)
  • Węgrów
Węgrów, Węgrów, mazowieckie, Polska
WBS Sp. z o.o.
20. 9. 2024

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Obecnie dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Węgrów (woj. mazowieckie)

Opis stanowiska pracy / zadania:

  • Utrzymanie w stanie sprawności urządzeń technologicznych oraz wyposażenia infrastruktury technicznej w obszarze automatyki przemysłowej i elektryki.
  • Analiza przyczyn powstawania usterek urządzeń.
  • Usuwanie awarii.
  • Prowadzenie dokumentacji obszarowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe związane z automatyką.
  • Umiejętność czytania schematów.
  • Umiejętność odczytu kodu błędu i identyfikacji problemu.
  • Znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej.
  • Znajomość sterowników PLC Siemens – mile widziana.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Premia uznaniowa.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w systemie 3 zmianowym.

  • Praca Węgrów
  • Węgrów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045