Automatyk
  • Sosnowiec
Automatyk
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
Cedrob Foods S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dokonywanie przeglądów i wykonywanie napraw w zakresie automatyki, elektroniki, oraz robót mechanicznych, ślusarskich, elektrycznych, itp.
  • wymiana części maszyn oraz bieżące usuwanie usterek zgłaszanych przez komórki organizacyjne firmy
  • nadzór nad sprzętem oraz aparaturą kontrolno-pomiarową wykorzystywaną podczas realizacji prac serwisowych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe (np. automatyka, elektryka, mechatronika)
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • doświadczenie w pracy na stanowisku automatyka
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • smaczne posiłki i przekąski
  • parking dla pracowników
  • pakiet powitalny dla nowozatrudnionych
  • pakiet sportowy
  • inicjatywy organizowane dla pracowników: program Kaizen, program poleceń, loterie, konkursy
  • ubezpieczenie grupowe

  • Praca Sosnowiec
  • Automatyk Sosnowiec
  • Integrator automatyki Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567