Automatyk
  • Nowa Sól
Automatyk
Nowa Sól, Nowa Sól, Lubuskie, Polska
Creative Ideas Sp. z o.o.
14. 7. 2024
Informacje o stanowisku

- Opis stanowiska
nadzór nad stanem technicznym oraz właściwą eksploatacją maszyn, urządzeń i obiektów budowlanych (instalacje elektryczne, gniazda 220/400 wolt);
montaż i obsługa aparatury regulacyjnej, pomiarowej, pneumatyki i automatyki przemysłowej, dokonywanie napraw, remontów i konserwacji;
praca na maszynach Siemens i Tia Portal
nadzorowanie prawidłowej eksploatacji przyrządów pomiarowych;
wdrażanie przedsięwzięć modernizacyjno-remontowych mających na celu poprawę jakości, rozszerzenie asortymentu produkcji, zwiększenie wydajności produkcji oraz minimalizację kosztów.
współpraca z serwisami zewnętrznymi
raportowanie do kierownika utrzymania ruchu i do dyrektora operacyjnego w centrali
praca na poranną zmianę od poniedziałku do piątku
- Wymagania
min 3 lata doświadczenia
wykształcenie techniczne wyższe lub średnie (elektronika/automatyka/robotyka)
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1)
uprawnienia SEP minimum do 1kV;
znajomość sterowników PLC Siemens S7 (diagnostyka usterek w oparciu o programowanie SIMATIC Manager oraz PCS7)
umiejętność czytania dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń;
znajomość budowy maszyn;
doświadczenie we współpracy z serwisami zewnętrznymi
znajomość MS Excel
- Mile widziane
znajomość systemu klasy ERP
umiejętność programowania paneli operatorskich Siemens;
- Oferujemy:
wynagrodzenie 8000 - 11000 zł brutto na umowę o pracę
narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
szkolenia
prywatna opieka medyczna LUXMED
dofinansowanie posiłków poprzez Smartlunch
karta sportowa
pieniężne świadczenia świąteczne
wczasy pod gruszą
bezpłatny kurs języka angielskiego;
grupowe ubezpieczenie

  • Praca Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544