Automatyk
  • Częstochowa
Automatyk
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Moltton
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Moltton - {{offer.position}

Automatyk

Lokalizacja
Częstochowa
Pracodawca
Moltton
Dodano
09.09.2024
Numer referencyjny
8784_7599

Zadania:

  • Analiza i programowanie PLC i HMI
  • Budowanie systemów automatyki
  • Montaż instalacji elektrycznej w zakresie automatyki
  • Konfiguracja i programowanie systemów wizyjnych
  • Nadzór i utrzymanie parku maszynowego w zakresie automatyki
  • Udział w projektach automatyzacji procesów produkcyjnych
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami jak i serwisami

Nasze wymagania:

  • Znajomość programowania sterowników PLC i paneli HMI
  • Znajomość zagadnień związanych z układami pneumatyki
  • Posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Komunikatywność i dynamika w działaniu

To oferujemy:

  • Umowa o prace
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Szeroki wybór benefitów
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie

Moltton

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145

  • Praca Częstochowa
  • Automatyk Częstochowa
  • Integrator automatyki Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584