Automatyk/Elektryk (m/k)
  • Kleszczów
Kleszczów, Kleszczów, łódzkie, Polska
Trenkwalder
20. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • nadzór nad linią produkcyjną w celu utrzymania sprawności technicznej,
  • obsługa i naprawa instalacji elektrycznej,
  • obsługa sterowników PLC,
  • podłączanie szaf sterowniczych,
  • planowanie i przeprowadzanie przeglądów,
  • diagnoza i usuwanie występujących awarii,
  • konserwacje sprzętów produkcyjnych,
  • instalacja i uruchamianie nowych sprzętów,
  • optymalizacja procesów.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (automatyka, elektronika, elektryka lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej,
  • uprawnienia G1 w zakresie eksploatacji do 1kV,
  • doświadczenie w pracy ze sterownikami PLC,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • gotowość do pracy w systemie II zmian.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatki stażowe, dofinansowanie do dojazdów, paczki świąteczne, ubezpieczenie,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • pracę w nowoczesnej firmie,
  • duże możliwości rozwoju,
  • pakiet szkoleń,
  • premie produkcyjne.

  • Praca Kleszczów
  • Elektryk Kleszczów
  • Kleszczów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714