Automatyk-elektryk
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Creative ideas
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania na stanowisku
utrzymanie ruchu, diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń
konserwacje i remonty maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych
programowanie sterowników PLC
czytanie schematów elektrycznych
uruchamianie nowych projektów i optymalizacje pracujących już systemów automatyki
wykonywanie instalacji elektrycznych
zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami technicznymi
współpraca z firmami zewnętrznymi podczas serwisowania maszyn i urządzeń
praca w systemie 3 zmianowym w tym jeden weekend w miesiącu
Wymagania
wykształcenie minimum średnie techniczne
świadectwa kwalifikacji E do 1kV
znajomość programowania sterowników PLC Siemens S7
prawo jazdy kat. B
mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferta
wynagrodzenie 7500 - 9000 zł brutto na umowę o pracę
prywatna opieka medyczna Luxmed
dofinansowanie nauki języków
karta Multisport
dofinansowanie do obiadów
ubezpieczenie na życie

  • Praca Opole
  • Automatyk Opole
  • Integrator automatyki Opole
  • Elektryk Opole Lubelskie
  • Elektryk Opole
  • Technik elektryk Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448