Automatyk
  • Bielsko-Biała
Automatyk
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Nemak Poland Sp. z o.o.
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Naprawa, konserwacja, uruchamianie i modyfikacja systemów sterowania i kontroli maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Diagnostyka układów sterowań
  • Przygotowywanie i prowadzenie przeglądów okresowych elektrycznych i elektronicznych maszyn i urządzeń
  • Programowanie i konfiguracja sterowników PLC i robotów przemysłowych
  • Kontrola układów bezpieczeństwa maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne, kierunki: elektronika, automatyka lub robotyka
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość układów sterowań PLC, CNC i serwonapędów elektrycznych (preferowany Siemens)
  • Znajomość sieci Profibus i Profinet oraz narzędzi inżynierskich do programowania sterowników Simatic
  • Umiejętność programowania, konfiguracji i diagnostyki sterowników PLC
  • Znajomość podstaw układów hydraulicznych i pneumatycznych
  • Uprawnienia energetyczne G1-E
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w systemie czterobrygadowym
  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku

  • Praca Bielsko-Biała
  • Automatyk Bielsko-Biała
  • Integrator automatyki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544