Automatyk
  • Warszawa
Automatyk
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Jeśli skończyłeś studia na kierunku automatyki lub pokrewnym, posiadasz już pierwsze doświadczenie zawodowe i chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności, mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy!

Dla naszego klienta - dostawcy innowacyjnych rozwiązań dla branży motoryzacyjnej - poszukujemy automatyka.

Praca w gm. Błonie - Warszawa zachodnia

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego – preferowane kierunki z zakresu automatyki, elektroniki lub robotyki.
  • umiejętności diagnozowania awarii oraz posługiwania się dokumentacją techniczną
  • doświadczenia w programowaniu sterowników Siemens i paneli operatorskich
  • świadectwa kwalifikacji "E" do 1 kV
  • zdolności analitycznego myślenia oraz dobrej organizacja pracy własnej
  • znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym
  • mile widziana znajomość programowania w SQL

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
  • pracę 3-zmianową (3 zmiana rotacyjna co 5 tygodni),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wdrażania własnych pomysłów
  • BENEFITY: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,kafeteryjny program pracowniczy, świadczenia socjalne, dofinansowanie do zajęć sportowych oraz dofinansowanie do nauki języków obcych.

Zadania

  • diagnozowanie i usuwanie awarii
  • optymalizacja/modernizacja istniejących instalacji, maszyn, urządzeń
  • testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • zapewnienie ciągłości produkcji w zakładzie przy współpracy z technikami UR.
  • okresowa analiza awarii
  • wsparcie produkcji przy wdrażaniu nowych projektów w zakresie automatyki oraz instalacji
  • dbanie o odpowiednią jakość prowadzonych procesów

  • Praca Warszawa
  • Automatyk Warszawa
  • Integrator automatyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713