AUTOMATYK
  • Andrespol
AUTOMATYK
Andrespol, Andrespol, łódzkie, Polska
ELMAK ZAKŁAD AUTOMATYKI Michał Michałkiewicz
14. 7. 2024

Kim jesteśmy? Firma rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku.Zajmujemy się wdrożeniami automatyki w przemyśle, przetwórstwie, branży papierniczej. W ostatnich latach główny obszar działania to zaawansowane technologie związane z uprawą grzybów jadalnych. Projektujemy, wykonujemy i uruchamiamy systemy automatyki.Współpracujemy z wiodącymi w branży firmami holenderskimi (Fancom BV, Dofra BV), belgijskimi (Roxell NV) i polskimi.Zrealizowaliśmy i realizujemy projekty na całym świecie… w krajach EU (m.in. Francji, Niemczech, Litwie), w Kanadzie, Chinach, Japonii, Azerbejdżanie, na Ukrainie, w Gruzji, Bułgarii, Białorusi... więcej o nas na stronie: www.elmak.eu

AUTOMATYK

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i uruchamianie automatycznych systemów sterowania
  • realizacja projektów technicznych
  • kalkulacja i przygotowanie ofert
  • kompletacja dostaw
  • serwis i konserwacja systemów automatyki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (tytuł magistra inżyniera lub inżyniera)
  • preferowane kierunki Automatyka, Elektrotechnika, Robotyka, Elektronika, Energetyka,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość podstaw programowania sterowników General Electric i Siemens
  • mile widziana wiedza branżowa z zakresu aparatów, instalacji i rozdzielnic elektrycznych oferowanych przez wiodące firmy,
  • mile widziana umiejętność posługiwania się oprogramowaniem do projektowania systemów automatyki (np. SEE Electrical, EPLAN)
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów.
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • elastyczność, orientacja na Klienta oraz wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • gotowość do pracy w terenie
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną, interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • udział i nadzór projektów realizowanych w Polsce, jak i w innych krajach europejskich, Azji, Ameryce.
  • miłą atmosferę pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu.
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od posiadanych umiejętności
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełny etat
  • elastyczną organizację pracy, w tym hybrydowy model pracy
  • kartę sportową Medicover

  • kontakt mailowy:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Andrespol
  • Andrespol - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941