Automatyk
  • Iława
Automatyk
Iława, Iława, warmińsko-mazurskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Automatyk

Lokalizacja: Ostróda

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + dodatek premiowy + dodatek za zmianę nocną
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • szkolenia, kursy, uprawnienia
  • bogaty pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatne posiłki, zniżki na firmowe produkty, firmowa biblioteka, kawa / herbata, parking dla pracowników, dofinansowanie wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, program rekomendacji pracowników

Zadania:

  • analizowanie i usuwanie bieżących awarii na produkcji
  • zapewnienie ciągłości, poprawności i bezpieczeństwa funkcjonowania parku maszynowego;
  • sporządzanie raportów dotyczących napraw oraz pracy urządzeń produkcyjnych
  • udział w procesach modernizacji, optymalizacji i inwestycji
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku technicznym /utrzymania ruchu / serwis
  • wykształcenie min. średnie techniczne;
  • umiejętność pracy i tworzenia z dokumentacją techniczną oraz schematami elektrycznymi
  • uprawnienia SEP
  • wiedza z zakresu programowania paneli HMI, sterowników PLC - mile widziane

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Iława
  • Iława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192