Automatyk
  • Gdańsk
automatyk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Zatrzymaj się na chwilę - bo jeśli jesteś typem osoby, która widzi w technologii więcej niż tylko narzędzie, to ta oferta może Cię zainteresować. Szukamy kogoś, kto lubi nowinki technologiczne i czuje się jak ryba w wodzie w środowisku zautomatyzowanych procesów.

Chodzi o to, że nasze miejsce pracy to coś więcej niż typowa firma logistyczna. Tutaj każdy dzień jest naprawdę inny. Zapewniamy, że codziennie pojawią się nowe wyzwania, na które będzie trzeba odpowiedzi. I szukamy właśnie kogoś, kto nie tylko ma doświadczenie w automatyce, ale kto naprawdę się nią pasjonuje.

W tym zespole będziesz miał/a okazję pracować z najnowszymi technologiami, dostosowywać strategię automatyzacji do naszych potrzeb i wprowadzać zmiany, które sprawią, że procesy będą jeszcze bardziej efektywne.

Jeśli uważasz, że to coś dla Ciebie i czujesz, że możesz wnieść do tego zespołu swoją pasję i pomysły, daj znać!

Oczekujemy

  • Wykształcenie: Niezależnie czy masz wyższe techniczne czy średnie, ważne, żebyś miał/a solidne podstawy w dziedzinie technicznej.
  • Doświadczenie: Jeśli już pracowałeś/aś na podobnym stanowisku, to świetnie! Ale jeśli jesteś świeżo po szkole i sam/-a rozbrajasz smart home, to też daj nam o sobie znać.
  • Jeśli masz doświadczenie w obsłudze i programowaniu sterowników PLC, to będzie to duży plus.
  • Plusem jest też znajomość instalacji średniego napięcia oraz układów regulacji i sterowania.
  • Uprawnienia: Uprawnienia SEP do 1kV będą dużym plusem.
  • Jeśli znasz się na napędach dużej mocy (AC/DC), to będzie to kolejny atut.
  • Ważne, żebyś potrafił/a dobrze komunikować się i świetnie działać w zespole.
  • Nasze środowisko jest dynamiczne, więc musisz być gotowy/a na szybkie przyswajanie nowych informacji.
  • Gotowość do pracy w różnych warunkach: Czasami będzie trzeba pracować na wysokościach lub w zmiennych warunkach atmosferycznych, więc musisz na to być gotowy/a.
  • Gotowość do pracy w 12-godzinnym, zmianowym systemie pracy, 2 dni pracy - 2 dni wolnego.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, zwłaszcza jeśli chodzi o słownictwo techniczne.
  • Jeśli znasz się na MS Project, to będzie dodatkowy atut.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjną premię miesięczną uzależnioną od wyników zespołu.
  • Dodatkowo oferujemy karty przedpłacone, dofinansowanie do karty sportowej, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do nauki języków, dofinansowanie do szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, preferencyjne pożyczki oraz paczki świąteczne.
  • Będziesz mieć też możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień zawodowych.

Zadania

  • Będziesz odpowiedzialny/a za utrzymanie sprawności układów elektrycznych i elektromechanicznych, a zwłaszcza układów automatyki i sterowania na terenie największego w Polsce terminala przeładunkowego.
  • Prowadzenie analiz i prac pomiarowo analitycznych w celu badania systemów automatyki.
  • Planowanie i raportowanie: Planowanie przeglądów i napraw oraz sporządzanie raportów z uszkodzeń i usterek.
  • Nadzór nad zużyciem części zapasowych i materiałów zużywalnych.
  • Współpraca z działem operacyjnym w celu zapewnienia maksymalnej dostępności sprzętu.
  • Ważne, żebyś również przestrzegał/a zasad BHP i norm bezpieczeństwa pracy.

  • Praca Gdańsk
  • Automatyk Gdańsk
  • Integrator automatyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246