AUTOMATYK
  • Nowa Sól
AUTOMATYK
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
Automatyka-Miedź sp. z o.o.
30. 8. 2024

Firma Automatyka-Miedź z siedzibą na terenie Huty Miedzi Głogów od ponad 25 lat świadczy specjalistyczne usługi w branżach: automatyki przemysłowej, elektrycznej, sterowania napędami, klimatyzacji i wentylacji. W ramach rekrutacji prowadzimy nabór na stanowisko: Automatyk.

AUTOMATYK

Obowiązki

Wymagania

  • wykształcenie w zawodzie elektryka/ mechanika/ elektronika/ mechatronika/ automatyka

Oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym lub zmianowym (do wyboru)
  • korzystne warunki finansowe (uzależnione od kwalifikacji)
  • rozbudowany wachlarz świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, świadczenia świąteczne, grupowe ubezpieczenie, dofinansowanie kosztów dojazdu, zapewnione wyżywienie w stołówce)
  • możliwość dokształcania się w ramach specjalistycznych szkoleń
  • zdobycie lub odnowienie specjalistycznych uprawnień
  • system motywacyjny: premie, Karta Automatyka, nagrody roczne.

  • Zainteresowanych prosimy o złożenie aplikacji mailowo na adres: , z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (przez 6 miesięcy od daty wpływu do Spółki listu motywacyjnego i CV) zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Automatyka-Miedź sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )".

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544