Automatyk/9500 zł
  • Sandomierz
Sandomierz, Sandomierz, świętokrzyskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Diagnoza awarii maszyn i urządzeń
  • Naprawa i konserwacja
  • Działania prewencyjne, bieżące przeglądy maszyn
  • Koordynacja pracy innych osób z działu Utrzymania Ruchu

Oczekujemy:

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Uprawnień SEP minimum do 1kV
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Wiedzy z zakresu elektryki, mechaniki, automatyki

Oferujemy:

  • Umowę o prace bezpośrednio z Pracodawcą
  • Wynagrodzenie od 8.500 do 9.800 zł brutto
  • Pracę od poniedziałku do piątku na 1 zmianę (docelowo 2 zmiany)
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Premię regulaminową
  • Kartę Multisport
  • Wczasy pod gruszą

  • Praca Sandomierz
  • Sandomierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584