Automatyk
  • Radom
automatyk
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 9. 2024

Poszukujemy doświadczonego automatyka do zakładu produkcyjnego. Kandydat będzie odpowiedzialny za zapewnienie ciągłości produkcji poprzez utrzymanie i optymalizację systemów automatyki i sterowania w procesach produkcyjnych. Aplikuj!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki, mechatroniki, elektrotechniki lub pokrewnych - mile widziane
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość sterowników PLC
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i technicznych
  • książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji od 6000 -12000 zł brutto miesięcznie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe)
  • pracę w zakładzie produkcyjnym w Radomiu lub Jedlińsku

Zadania

  • utrzymanie w ruchu systemów automatyki w zakładzie produkcyjnym
  • diagnozowanie i usuwanie awarii systemów automatyki i sterowania
  • konserwacja i kalibracja urządzeń automatyki przemysłowej
  • współpraca z zespołem utrzymania ruchu i produkcji w celu optymalizacji procesów
  • przeprowadzanie przeglądów okresowych oraz działań prewencyjnych

  • Praca Radom
  • Automatyk Radom
  • Integrator automatyki Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584