Automatyk
  • Sulejówek
Automatyk
Sulejówek, Sulejówek, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Jeśli posiadasz pierwsze doświadczenie w programowaniu sterowników Mitsubishi (preferowane) lub konkurencyjnych (np. Siemens, Bradley, Schneider), jesteś nastawiony na rozwiązywanie problemów z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, elektroniki, oraz cenisz sobie przyjazne środowisko pracy, w którym możesz się rozwijać - bardzo możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Lokalizacja: Sulejówek (praca stacjonarna)

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego,
  • doświadczenia w pracy związanej z utrzymaniem ruchu, serwisie maszyn lub systemów sterowania,
  • uprawnień SEP do 1kV,
  • znajomość języka angielskiego min. w zakresie słownictwa technicznego,
  • doświadczenia w prefabrykacji szaf sterowniczych (mechanika i elektryka),
  • oświadczenia w okablowywaniu maszyn, urządzeń i linii przemysłowych, produkcyjnych,
  • znajomości układów pneumatyki przemysłowej,
  • znajomości układów automatyki, umiejętności parametryzowania i konfigurowania falowników,
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją układów sterowania, dokumentacją techniczną,
  • staranności, zdolności manualnych i samodzielności.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B - Ty wybierasz dogodną dla siebie formę współpracy,
  • pracę stacjonarną w przyjaznym systemie pracy (tylko na pierwszą zmianę w godz. 7-15, od poniedziałku do piątku),
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjne dodatki (premia świąteczna 2 razy w roku, bonusy za wyniki i zaangażowanie w projekty),
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (szkolenia, uprawnienia),
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Zadania

  • montaż, uruchamianie i konserwacja systemów automatyki przemysłowej,
  • prefabrykacja szaf sterowniczych i rozdzielni zasilających,
  • instalowanie i podłączanie urządzeń automatyki, takich jak czujniki, przekaźniki, napędy i panele sterujące,
  • przeprowadzanie pomiarów i testów oraz diagnozowanie i naprawianie usterek w systemach automatyki,
  • konfigurowanie i programowanie urządzeń automatycznych,
  • montaż przewodów, kabli i szaf sterowniczych zgodnie z określonymi standardami i przepisami,
  • wykonywanie prac konserwacyjnych i naprawczych w zakresie automatyki przemysłowej,
  • tworzenie raportów z wykonanej pracy oraz dokumentacji technicznej,
  • uczestniczenie w szkoleniach i kursach w celu podnoszenia swoich umiejętności i wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej.

  • Praca Sulejówek
  • Sulejówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315