AUTOMATYK
  • Słupsk
AUTOMATYK
Słupsk, Słupsk, Pomorskie, Polska
Perla Polska
4. 6. 2024

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.
Jesteśmy liderem w swojej branży, działamy międzynarodowo sprzedając nasze produkty na całym świecie. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów starannie nadzorując proces produkcji oraz współpracując tylko z zaufanymi dostawcami.
Dzięki temu nieustannie rozwijamy się, poszerzamy nasz biznes i poszukujemy specjalistów do swoich zespołów.
Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: www.pelnadobra.pl
Do Działu Utrzymania Ruchu poszukujemy specjalisty na stanowisko:
Automatyk
Miejsce pracy: Słupsk, ul. Europejska 10
Zadania na stanowisku:
• wsparcie techników utrzymania ruchu w usuwaniu skomplikowanych awarii na maszynach produkcyjnych
• utrzymanie ciągłości produkcyjnej
• diagnostyka i rozwiązywanie problemów dotyczących systemów automatyki w zakładzie
• diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek
• udział w uruchamianiu i testowaniu nowych linii, maszyn i urządzeń
• regularne przeglądy, konserwacja maszyn i urządzeń
• wparcie techniczne dla operatorów maszyn – ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów
Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe (mechanik, automatyk, budowa maszyn itp.)
• praktyczna wiedza poparta doświadczeniem w zakresie diagnostyki i napraw układów sterowania oraz automatyki przemysłowej
• praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki
• umiejętność programowania falowników, czytania schematów elektrycznych
• samodzielność, sumienność i dokładność
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym plus dyżury
• mile widziane uprawnienia SEP
• posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (można zrobić w trakcie rekrutacji)
• gotowość do pracy dwuzmianowej (06.00 – 14.00 oraz 14.00 – 22.00)
Nasza oferta:
• praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika
• nowoczesny, zautomatyzowany park maszynowy
• dostęp do szkoleń technicznych
• miesięczny system premiowy
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• bezpłatny autokar na ternie Słupska
• parking dla pracowników
• zniżka na półkolonie i ferie zimowe dla dzieci
• zniżka firmowa na korty tenisowe
• roczna impreza integracyjna
• ubezpieczenie na życie
• pełen pakiet wdrożeniowy
• bonus świąteczny
• wsparcie przy relokacji

  • Praca Słupsk
  • Automatyk Słupsk
  • Integrator automatyki Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851