Automatyk
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Automatyk
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
EcoWipes
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

EcoWipes jest jednym z czołowych producentów

wyrobów higieniczno-kosmetycznych w Europie. Produkujemy patyczki kosmetyczne, płatki, chusteczki higieniczne i dla gospodarstwa domowego. Jesteśmy znani z produkcji wyrobów ekologicznych i innowacyjnych.

Obecnie prowadzimy rekrutację do naszego Działu Utrzymania Ruchu.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz kompleksowe utrzymanie maszyn produkcyjnych w ciągłej sprawności ruchowej i technicznej.
  • Obsługa i programowanie elementów układów automatyki.
  • Diagnostyka maszyn i urządzeń obejmujących sterowniki PLC, napędy , panele operatorskie HMI, systemy bezpieczeństwa maszyn i inne elementy automatyki.
  • Dbałość o stan bieżący oraz nadzór nad ciągłą poprawą sprawności podległych maszyn i urządzeń.
  • Wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń.
  • Przygotowywanie, kontrola i odpowiedzialność za dokumentację techniczną maszyn produkcyjnych.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji.
  • Ścisła współpraca z działem produkcji.
  • Współudział w projektach inwestycyjnych związanych z rozwojem zakładu oraz modernizacje maszyn poprawiające jakość, wydajność i bezpieczeństwo.
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii oraz rozchodu części.

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, elektroniki, elektroenergetyki.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunek techniczny, schematy elektryczne).
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, umiejętność pracy w grupie.
  • Umiejętność szybkiego działania i podejmowania decyzji oraz elastyczność i otwartość na zmiany.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Znajomość programów Step 7, TIA Portal, Cx Programmer oraz SEE Electrical, EasyBuilder.
  • Znajomość zagadnień z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych oraz Ethernet.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, atutem będzie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym.
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:

  • Pewność zatrudnienia – oferujemy stabilne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dzięki czemu możesz cieszyć się bezpieczeństwem i przewidywalnością.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – dbamy o Twoje zdrowie, oferując dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie. Dodatkowo zapewniamy bony, paczki, imprezy integracyjne
  • Transport - do pracy z wybranych miejscowości (Baboszewo, Glinojeck, Świercze, Nowe Miasto Cieksyn, Smoszewo, Emolinek, Zakroczym, Nasielsk, Pomiechówek, Raciąż, Załuski)
  • Bonusy okolicznościowe – karty przedpłacone z okazjonalnymi bonusami to dodatkowy sposób na docenienie Twojej pracy i zaangażowania
  • Inwestycja w rozwój – firma dofinansowuje kursy i umożliwia zdobycie dodatkowych uprawnień, co pozwala na ciągły rozwój zawodowy
  • Przyjazna atmosfera w różnorodnym zespole
  • Szanse na rozwój kariery – oferujemy liczne szkolenia oraz możliwości awansu, dzięki czemu możesz rozwijać swoje umiejętności i wspinać się po szczeblach karier

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544