Automatyk
  • Rzeszów
Automatyk
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Jarex Sp.z.o.o
20. 10. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firma JAREX Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Inżynier Budowy . Napędza Cię Energia Tworzenia i spełniasz poniższe oczekiwania ? Dołącz do nas !!

Automatyk

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem, przeglądami i serwisem urządzeń sterowania ruchem kolejowym,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z utrzymaniem urządzeń,
  • Wykonywanie prac zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami na terenie całego kraju,

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe;
  • Upoważnienie do pracy w czynnych urządzeniach srk;
  • Uprawnienia SEP;
  • Doświadczenie minimum 1 rok;
  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych;
  • Gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, ciągłego podnoszenia kwalifikacji, zdobywania uprawnień;
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach.

  • Praca Rzeszów
  • Automatyk Rzeszów
  • Integrator automatyki Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699