Automatyk
  • Wrocław
Automatyk
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
QSense
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Automatyk

Namysłów

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń (usuwanie awarii, analiza przyczyn pierwotnych, remonty i prewencja, modyfikacje, itd.)
  • Planowanie i nadzorowanie działań konserwacyjnych i remontowych elementów automatyki na obszarze linii rozlewniczych i działów produkcyjnych
  • Uczestnictwo w działaniach zwiększających efektywność procesów
  • Odpowiedzialność za zapewnienie i ciągłą poprawę bezpieczeństwa na stanowiskach pracy w przypisanym obszarze działania

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu budowy maszyn i urządzeń przemysłowych oraz automatyki przemysłowej
  • Doświadczenie na stanowisku Elektronik / Automatyk min. 2 lata
  • Umiejętność analizy pracy maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i stałym dozorze

Mile widziane

  • Znajomość programowania sterowników PLC

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej – LuxMed
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • System poleceń - otrzymaj aż 2000 zł za każdego poleconego pracownika
  • Zniżki na studia WSB

  • Praca Wrocław
  • Automatyk Wrocław
  • Integrator automatyki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567