Automatyk
  • Radomsko
Automatyk
Radomsko, Radomsko, Łódzkie, Polska
Beko Europe
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie maszyn w ruchu i usuwanie awarii,
  • Prewencja i zapobieganie przyszłym awariom poprzez wykonywanie analiz zdarzeń i działania usprawniające,
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn i sporządzanie raportów dotyczących bezpieczeństwa,
  • Współpraca z operatorami maszyn i kierownikami linii produkcyjnych,
  • Konserwacja i utrzymanie należytego bezpieczeństwa maszyn pracujących w ruchu,
  • Uczestnictwo w działaniach usprawniających zgodnych z filozofią World Class Manufacturing.

WYMAGANIA:
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z programowaniem i diagnostyką PLC Siemens S7 (preferowane Step 7 oraz TIA Portal),
  • Min. średnie wykształcenie o kierunku elektronika, automatyka lub pokrewne,
  • Doświadczenie na stanowisku Automatyk lub pokrewnym,
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z mechaniką, automatyką oraz elektroniką przemysłową,
  • Umiejętność programowania paneli HMI Siemens,
  • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów technicznych,
  • Uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja),
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadowym),
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe zadania i wyzwania.

OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Premie miesięczne, w tym dodatek premiowy, z tytułu pracy w systemie 4-brygadowym,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach,

  • Pakiet świadczeń:

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie,
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego,
  • Program Kafeteria MyBenefit,
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • Program rabatowy na sprzęt AGD,
  • Darmowa siłownia na terenie zakładu,
  • Bezpłatny dojazd autobusami pracowniczymi.

  • Praca Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713