Automatyk
  • Łódź
Automatyk
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Witaj w świecie, gdzie technologia staje się magią, a automatyzacja to klucz do sukcesu! Dołącz do firmy, która nie boi się wyzwań i od lat jest liderem w swojej branży, wprowadzając najnowsze innowacje i technologie, które przekształcają nasz przemysł.

Miejsce pracy: Łódź

Oczekujemy

  • wykształcenie techniczne (Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • uprawnienia SEP
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z naprawą i konserwacją maszyn

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o prace ( bezpośrednio z naszym klientem) (okres próbny 3 miesiące, kolejna umowa na rok)
  • praca stacjonarna, w systemie 3-zmianowym
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Zadania

  • diagnozowanie przyczyn awarii i naprawa maszyn
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń – bieżąca kontrola i konserwacja
  • stałe monitorowanie urządzeń i zapobieganie wystąpieniu awarii
  • dbałość o przeglądy okresowe urządzeń zgodnie z ich harmonogramem
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac
  • programowanie PLC
  • usprawnienia i optymalizację pracy systemów automatyki.

  • Praca Łódź
  • Automatyk Łódź
  • Integrator automatyki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448