Automatyk
  • Rytel
Automatyk
pomorskie, Rytel, pomorskie, Polska
KB Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych oraz tarcicy suchej i mokrej z 125 -letnia historią sukcesu, posiadającym ponad 30 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. W tym celu poszukujemy kompetentnych menadżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicji do osiągania założonych celów. W Rytlu poszukujemy osób na stanowisko: Automatyk

Twój zakres obowiązków:

  • Zadania z zakresu automatyki w celu zapewnienia ciągłości pracy linii produkcyjnych,
  • Kontrola urządzeń kontrolno-pomiarowych oraz sporządzanie raportów,
  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania,
  • Nadzorowanie ciągłości pracy zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
  • Prace naprawcze, kalibracyjne, serwisowe i remontowe z zakresu automatyki,
  • Udoskonalanie procesów produkcyjnych,
  • Przeprowadzanie modernizacji sterowania maszyn.

Nasze wymagania:

  • Gotowości do pracy zmianowej,
  • Wykształcenia o profilu elektrycznym/automatycznym/mechatronicznym i pokrewne,
  • Doświadczenie w usuwaniu bieżących awarii maszyn i urządzeń,
  • Uprawnienia grupy I i II w zakresie eksploatacji gdy brak pracodawca umożliwi ich uzyskanie,
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana znajomość sterowników Siemens S5 i S7, umiejętności parametryzacji falowników firmy Siemens i SEW.

To oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Program poleceń pracowniczych,
  • Pomoc w relokacji,
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,
  • Pełną poufność w ramach procesu rekrutacyjnego.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567