Automatyk
  • Glincz
Automatyk
pomorskie, Glincz, Pomorskie, Polska
RS FILLINGTECH sp. z o.o.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Projektowanie systemów sterowania urządzeń linii rozlewniczych.
  • Modernizacje sterowań oraz dostosowanie do obecnych wymogów w zakresie funkcjonalności i bezpieczeństwa.
  • Programowanie sterowników PLC firmy Siemens w środowisku Step7 i TIA Portal.
  • Tworzenie systemów HMI i SCADA w środowisku TIA Portal i COPA-DATA zenon.
  • Opracowywanie nowych rozwiązań w zakresie kontroli i sterowania.
  • Wyjazdy służbowe w kraju i zagranicą, dopsowane do dyspozycji pracownika.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne na kierunku Automatyka i Robotyka, Elektrotechnika lub pokrewnym.
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych / technicznych.
  • Znajomość programowania sterowników PLC i wizualizacji HMI Siemens.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Odpowiedzialność, komunikatywność oraz zdolność do pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie, która cieszy się uznaniem na rynku polskim i zagranicznym.
  • Możliwość rozwoju poprzez zdobywanie doświadczeń od obecnych pracowników, przy realizacji złożonych projektów dla liderów branży rozlewniczej.
  • Szkolenia.
  • Prywatna opieka zdrowotna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dopłata do zajęć sportowych.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289