Automatyk
  • Nowy Sacz
Automatyk
Nowy Sącz, Nowy Sacz, Lesser Poland Voivodeship, Polska
LAMINTEX sp. z o.o.
2. 10. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Diagnoza układów automatyki Dokonywanie modyfikacji programów sterowników Optymalizacja programów sterowników Programowanie paneli operatorskich (OP) Usuwanie bieżących awarii systemów automatyki Aktualizacja dokumentacji technicznej WYMAGANIA: Doświadczenie w programowaniu sterowników przemysłowych Siemens S-700 w środowisku przemysłowym, tworzenie i optymalizacja oprogramowania sterowników PLC Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne np.: automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne Znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie średnio zaawanasowanym) Doświadczenie w pracach przy odbiorze maszyn i przekazywaniu do użytkowania Doświadczenie w pracy jako Inżynier Systemów Umiejętność analitycznego myślenia Rozwinięte umiejętności pracy pod presją czasu Mile widziana znajomość sterowników np.: Omron, Mitsubishi, Allen-Bradley, Beckhoff OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - umowę o pracę na pełny etat - możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego - przyjazną atmosferę

  • Praca Nowy Sącz
  • Automatyk Nowy Sącz
  • Integrator automatyki Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563