Automatyk
  • Kraków
Automatyk
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Creative Ideas Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Naszym klientem jest firma produkcyjna z okolic Wieliczki.

Jeśli jesteś pracownikiem naszego klienta, Twoja aplikacja pozostanie tajna.

Opis stanowiska

  • Weryfikacja problemów i usuwanie usterek zarówno ze szczególnym uwzględnieniem układów sterujących (serwa, falowniki, enkodery, układy sterujące)
  • Dokumentacja elektryczna
  • Bieżące wsparcie techniczne produkcji przy wdrażaniu usprawnień;
  • Drobne modyfikacje programów na sterowniki PLC (przy wdrażaniu usprawnień lub w celach poszukiwań źródeł problemów)
  • Czynny udział w realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze automatyki dla nowo powstającej instalacji
  • Tworzenie backup’ów sterowników PLC i falowników
  • Odpowiedzialność za stan parku maszynowego, wykonywanie przeglądów oraz dokonywanie napraw i modyfikacji urządzeń
  • Praca w systemie czterobrygadowym (2 dni poranna zmiana, 2 dni nocka, 2 dni wolne - ok 15 dni pracujących)

Wymagania

  • Doświadczenie jako automatyk
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość sterowników PLC
  • Znajomość sieci ProfiBus, LightBus, Ethernet
  • Język angielski na poziomie dobrym

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne - Automatyka i Robotyka, Mechatronika lub pokrewne
  • Doświadczenie w procesie automatyzowania prac ręcznych
  • Umiejętność tworzenia schematów elektrycznych w AutoCAD Electrical, EPLAN lub inne
  • Znajomość sterowników : BECKHOFF, SIGMATEC, SCHLEICHER

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 9500 - 10400 zł brutto na umowę o pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie posiłków
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie do wakacji dzieci
  • bezpłatny kurs języka angielskiego;
  • grupowe ubezpieczenie

  • Praca Kraków
  • Automatyk Kraków
  • Integrator automatyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567