Automatyk
  • Radom
automatyk
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Dla jednego z naszych Klientów - firmy produkcyjnej poszukujemy osób do zespołu.

Oczekujemy

  • wykształcenia średniego technicznego lub wyższego (preferowane kierunki: automatyka, elektronika).
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku automatyka w branży produkcyjnej.
  • znajomości sterowników PLC (Siemens, Allen-Bradley, Beckhoff, itp.)
  • umiejętności programowania w PLC
  • znajomości układów elektronicznych i pneumatycznych
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • uprawnień SEP
  • samodzielności, zdolności analitycznych i umiejętności pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie
  • udział w innowacyjnych projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia od 7 000- 10 000 zł brutto

Zadania

  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z automatyką przemysłową
  • programowanie, konfiguracja i utrzymanie sterowników PLC oraz systemów SCADA
  • monitorowanie pracy urządzeń i maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu elektronicznego
  • współpraca z innymi działami w celu usprawnienia procesów produkcyjnych

  • Praca Radom
  • Automatyk Radom
  • Integrator automatyki Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246