Automatyk
  • Zawiercie
Automatyk
Zawiercie, Zawiercie, Silesian Voivodeship, Polska
CMC POLAND SP. Z O.O.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Konserwacja, naprawy i montaż aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Udział w remontach systemów sterowania procesami produkcji
  • Usuwanie bieżących awarii oraz udział w konserwacji, przeglądach i remontach urządzeń elektrycznych w zakresie elektroniki, automatyki.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (mile widziane- Technik automatyk/elektronik/mechatronik)
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku automatyka lub elektronika lub mechatronika, preferowane w zakładzie produkcyjnym
  • Wiedza z zakresu automatyki i elektryki
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych i montażowych
  • Uprawnienia SEP (GP1 elektryczne, do 1 kV)
  • Wiedza i umiejętności w zakresie obsługi systemów komputerowych, napędów elektrycznych i automatyki.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Rzetelność i dokładność
  • Odpowiedzialność

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover, z własną przychodnią przyzakładową dla pracowników i ich rodzin, zlokalizowaną w Zawierciu
  • Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • 1-zmianowy system pracy: poniedziałek- piątek godz. 6.00-14.00
  • Praca od zaraz

  • Praca Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045