Automatyk
  • Warszawa
Automatyk
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ArcelorMittal Poland
2. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Automatyk

16848

Obowiązki

  • utrzymywaniem sprawności urządzeń w celu zapewnienia ciągłości linii produkcyjnej,
  • diagnozą przyczyny usterek i awarii mechanicznych,
  • monitorowaniem i poprawą jakości danych oraz integralności procesu w celu optymalizacji procesów,
  • udziałem w projektach automatyzacji procesów produkcyjnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektronika, automatyka i robotyka)
  • praktyczną umiejętność diagnozowania, naprawy i konserwacji maszyn,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego,
  • cechy takie jak odpowiedzialność, sumienność i dobrą organizację pracy własnej.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • liczne szkolenia,
  • pakiet medyczny PZU Zdrowie,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dopłatę do ubezpieczenia Generali,
  • dodatkowy dzień wolny (4 maja to nasze święto - Dzień Hutnika),
  • pracę w dogodnej lokalizacji – tuż obok stacji metra Młociny.

Źródło: ArcelorMittal/Praca

  • Praca Warszawa
  • Automatyk Warszawa
  • Integrator automatyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864