Automatyk
  • Łódź, ul. Lodowa 80/84
Automatyk
łódzkie, Łódź, ul. Lodowa 80/84, łódzkie, Polska
Hutchinson Poland Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Firma Hutchinson, oddział w Łodzi przy ul. Lodowej 80/84, gdzie produkowane są uszczelnienia precyzyjne dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie przyczyn awarii i naprawa maszyn

  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń – bieżąca kontrola i konserwacja

  • Stałe monitorowanie urządzeń i zapobieganie wystąpieniu awarii

  • Dbałość o przeglądy okresowe urządzeń zgodnie z ich harmonogramem

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do prowadzonych prac

  • Programowanie PLC

  • Usprawnienia i optymalizację pracy systemów automatyki.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (Automatyka, Mechatronika, Elektrotechnika)
  • Znajomość rysunku technicznego oraz schematów elektrycznych
  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z naprawą i konserwacją maszyn
  • Dokładność, dobra organizacja pracy własnej i samodzielność
  • Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz uprawnień

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521