Automatyk
  • Gliwice
Automatyk
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Segula Technologies Poland
1. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie przy uruchomieniu systemów AGV;
  • Przeprowadzanie testów przed uruchomieniem i kontrola systemów w celu zapewnienia skutecznego i wydajnego działania całego sprzętu;
  • Wykonywanie rutynowych kontroli konserwacyjnych i konserwacji pojazdów;
  • Rozwiązywanie problemów i diagnozowanie problemów z systemami i sprzętem AGV;
  • Wymiana lub naprawa wadliwych części i podzespołów;
  • Zapewnianie klientom wsparcia technicznego na miejscu i zdalnego w zakresie obsługi AGV;
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji technicznej, w tym raportów serwisowych i instrukcji obsługi sprzętu.

WYMAGANIA:
  • Otwartość na częste wyjazdy służbowe za granicę – ok 60 % czasu pracy;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive lub pokrewnej;
  • Doświadczenie w diagnozowaniu systemów sterowania maszyn;
  • Wiedza z zakresu budowy i działania maszyn;
  • Znajomość elektryki, pneumatyki, hydrauliki siłowej;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Komunikatywność.

OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazna kadra menadżerska i wsparcie zespołu;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia i opieki medycznej;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowanie do nauki j. obcego
  • Kursy i szkolenia;
  • Spotkania integracyjne;
  • Fantastyczna atmosfera.

  • Praca Gliwice
  • Automatyk Gliwice
  • Integrator automatyki Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388