Automatyk | Utrzymanie ruchu | system premiowy
  • Jaworzyna Śląska
Jaworzyna Śląska, Jaworzyna Śląska, dolnośląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
9. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • diagnostyka maszyn
  • naprawa maszyn (usterki mechaniczne, elektryczne, korekty programów)
  • wprowadzanie parametrów maszyn

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność pracy na schematach
  • uprawnienia SEP- mile widziane

Oferujemy:

  • umowę o pracę- bezpośrednio z naszym Klientem
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od doświadczenia)
  • premię frekwencyjną
  • dodatek na dojazdy do pracy

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Jaworzyna Śląska
  • Jaworzyna Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714