AUTOMATYK – ELEKTRYK (K/M)
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
21. 8. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko AUTOMATYK – ELEKTRYK (K/M)

Obowiązki

  • Zapewnienie bezproblemowego działania wszystkich automatycznych urządzeń zakładu z uwzględnieniem ich wysokiej wydajności i niskiego udziału błędu
  • Propozycje i realizacja zmian oprogramowania urządzeń produkcyjnych z punktu widzenia podniesienia produktywności i niezawodności urządzeń
  • Zapewnienie efektywnej pracy maszyn oraz dokonywanie napraw i przeglądów prewencyjnych
  • Gromadzenie danych, weryfikacja i określanie przyczyn awarii
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń i podzespołów
  • Organizowanie napraw elektrycznych komponentów maszyn i urządzeń
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie napraw serwisowych maszyn i urządzeń
  • Praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania

  • Znajomość oprogramowania sterowników Siemens
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Płynne poruszanie się po schematach elektrycznych i elektronicznych
  • Chęć dalszego rozwoju w zakresie elektropneumatyki, elektryki, automatyki, mechaniki
  • Mile widziane posiadanie uprawnień SEP do 1 kV lub wyższych oraz chęć nauki języka niemieckiego służącego do swobodnego komunikowania się

Oferujemy

  • Pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca Zielona Góra
  • Automatyk Zielona Góra
  • Integrator automatyki Zielona Góra
  • Elektryk Zielona Góra
  • Technik elektryk Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721