Automatyk – Elektryk
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
Arche Consulting
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O pracodawcy:

Naszym klientem jest międzynarodowa firma zajmująca się produkcją części do branży automotive.

Obowiązki:

  • diagnostyka i usuwanie awarii maszyn oraz instalacji elektrycznych i automatycznych,
  • utrzymanie w pełnej sprawności systemów automatyki przemysłowej oraz infrastruktury technicznej,
  • regularne przeglądy i konserwacje urządzeń produkcyjnych,
  • programowanie, optymalizacja oraz modernizacja sterowników PLC (Siemens),
  • analiza i usprawnianie istniejących procesów produkcyjnych,
  • współpraca z działem produkcji i innymi działami w celu eliminacji problemów technicznych,
  • przygotowywanie raportów dotyczących przeprowadzonych napraw oraz stanu technicznego maszyn.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • praktyczna znajomość sterowników PLC oraz umiejętność ich programowania,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie w pracy z systemami automatyki przemysłowej i elektryki,
  • zdolność do pracy pod presją czasu i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1kV.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość szkoleń i podnoszenia swoich kompetencji,
  • dopłaty do prywatnej opieki medycznej,
  • system premiowy,
  • dopłata do posiłków w kantynie.

  • Praca Zielona Góra
  • Automatyk Zielona Góra
  • Integrator automatyki Zielona Góra
  • Elektryk Zielona Góra
  • Technik elektryk Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584