Automation Tester (Java)
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Experis Manpower Group
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Tworzenie testów jednostkowych, testów integracyjnych, testów automatycznych
  • Utrzymywanie jakości
  • Branie udziału w procesie analizy kodu (SonarQube)
  • Sprawdzanie zależności między bibliotekami za pomocą Dependency track oraz weryfikacja bezpieczeństwa przy pomocy Rapid7
  • Praca w zespołach działających w oparciu o Scrum, przy pomocy Product Ownera i Scrum Mastera

Wymagania:

  • Znajomość Selenium (Java + BDD), MySQL
  • Doświadczenie w projektowaniu test caseów
  • Doświadczenie z testami API (REST-assured)
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na projektach chmurowych (AWS)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Oferta:

  • Praca zdalna 100%
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport
  • Dostęp do platformy szkoleniowej Manpower

  • Praca Łódź
  • Tester Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584