Automation Tester
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ITFS
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Charakterystyka stanowiska:

  • Miejsce pracy: 100% zdalnie
  • Start: ASAP (start projektu na początku lipca)
  • Forma współpracy: B2B z ITFS
  • Wynagrodzenie: 80 - 90 PLN netto+VAT/h
  • Proces rekrutacyjny: rozmowa z rekruterem ITFS -> 2 rozmowy techniczno-projektowe z Klientem

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z członkami zespołu, testowanie i wdrażanie działania projektowe mające na celu osiągnięcie celów projektu i klienta
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań i regularne raportowanie statusu
  • Uczestnictwo w inicjatywach personalnych ogólnoorganizacyjnych

Oferujemy:

  • Przejrzyste warunki współpracy w firmie o pewnej i stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (pakiet medyczny, sportowy, darmowa opieka księgowa - do 3 wpisów miesięcznie)
  • Możliwość pracy przy ciekawym i rozwojowym projekcie

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia w pracy jako tester automatyzujący (Java, C# i Selenium)
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie z narzędziami do zarządzania kodem źródłowym, takimi jak Git/SVN
  • Doświadczenie w testowaniu API
  • Doświadczenie w integrowaniu kodu automatyzacji testów z testem narzędzia do zarządzania
  • Podstawowa wiedza na temat projektowania/wdrażania
  • Testy wydajności
  • Zrozumienie procesów CI/CD
  • Umiejętność projektowania architektury automatyzacji testów
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży finansowej/ubezpieczeniowej

  • Praca Warszawa
  • Tester Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509