Automation Technician
  • Swidnica
Świdnica, Swidnica, mazowieckie, Polska
Hays Poland
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Swidnica
NR REF.: 1188647

Twoja następna firma
Międzynarodowa firma z branży produkcujnej.

Twoje następne stanowisko

  • diagnostyka, naprawa i rozbudowa układów elektrycznych, pneumatyki i systemów sterowania z PLC i systemów wizyjnych
  • analiza programów PLC pod kątem diagnostyki złożonych problemów
  • reagowanie na notyfikacje i awarie w celu utrzymanie ruchu zakładu
  • precyzyjne raportowanie problemów i podjętych działań

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
  • wykształcenie minimum średnie w zakresie: automatyka, elektronika, mechatronika lub elektryka
  • minimum 2 lata doświadczenia w dziale Utrzymaniu Ruchu
  • znajomość podstawowych układów elektrycznych, pneumatyki i systemów sterowania z PLC
  • znajomość budowy i diagnostyki PLC oraz paneli HMI
  • biegła umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • gotowość do pracy w równoważnym 12-godzinnym systemie pracy

Co zyskujesz?
  • pracę w przyjaznej atmosferze w renomowanej międzynarodowej firmie
  • bezpośrednie zatrudnienie przez firmę Colgate-Palmolive w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zaprojektowania swojego rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń oraz indywidualny plan rozwoju
  • premię roczną
  • programy premiujące frekwencję oraz staż pracy
  • dodatek za pracę w systemie zmianowym
  • ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny Medicover finansowane przez pracodawcę
  • wsparcie aktywności sportowych (karta MedicoverSport)
  • program akcji pracowniczych
  • PPK z uwzględnieniem dodatkowej dopłaty ze strony pracodawcy
  • firmową stołówkę – obiad za 2 zł
  • sklepik z firmowymi produktami
  • dopłatę do opieki stomatologicznej
  • nagrody finansowe i rzeczowe za dodatkowe osiągnięcia
  • Fundusz Socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne)

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584