Automation Project Leader
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Nasz klient, światowy lider w zakresie projektowania, rozwoju i produkcji urządzeń do dostarczania leków dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i generycznego rozszerza swój zespół w Szczecinie. Poszukujemy obecnie Automation Project Leadera/ki, który/a będzie miał/a realny wpływ na rozwój parku maszynowego i technologii wytwarzania produktów. Jeśli znasz się na procesach montażu i interesują Cię możliwości automatyzacji produkcji, porozmawiajmy!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • zdobyte certyfikaty elektryczne
  • dobra znajomość procesów montażu automatycznego
  • znajomość automatyki przemysłowej i programowania
  • znajomość technicznego języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • umiejętność monitorowania projektu (specyfikacje, przegląd projektu, FAT, …)
  • doświadczenie w stosowaniu narzędzi ciągłego doskonalenia
  • umiejętność rozumienia oczekiwań klientów
  • umiejętność prowadzenia spotkań
  • dobra znajomość programów MS Office
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej 2D, 3D
  • znajomość programów CAD
  • kompetencje liderskie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość realnego wpływu na rozwój technologii w firmie
  • miłą atmosferę pracy, klimat pracowitości i rzetelności
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach dotyczących wyrobów medycznych
  • pakiet benefitów

Zadania

  • prowadzenie i monitorowanie projektów automatyzacji produkcji (maszyn montażowych, robotów, systemów wizyjnych), począwszy od przygotowania specyfikacji aż do zakończenia działań walidacyjnych i uruchomienia
  • bieżące monitorowanie kosztów, jakości i terminów w projektach industrializacji
  • weryfikacja potencjalnych źródeł ryzyka i niezgodności
  • zapewnianie wsparcia technicznego
  • aktywne uczestnictwo w opracowywaniu, wdrażaniu i doskonaleniu standardów we współpracy z zaangażowanymi działami (produkcja, utrzymanie ruchu itp.)
  • przygotowywanie wycen nowych inwestycji w zakresie automatyzacji
  • prowadzenie komunikacji technicznej z dostawcami systemów zautomatyzowanych i klientami
  • uczestnictwo w definiowaniu wymagań i ostatecznym wyborze dostawcy zautomatyzowanych rozwiązań w oparciu o firmowe procedury
  • sprawdzanie i testowanie nowych rozwiązań, wykonywanie odbiorów zautomatyzowanych systemów
  • odpowiedzialność za dokumentację techniczną
  • szkolenie zespołów utrzymania ruchu i pracowników produkcyjnych z nowych rozwiązań
  • uczestnictwo w grupach roboczych i projektowych
  • rozwiązywanie problemów jakościowych

  • Praca Szczecin
  • Project Manager Szczecin
  • Team leader Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659