Automation Manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Dietly
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą należącą do Grupy Żabka, z genialnym planem zrewolucjonizowania rynku żywienia w Polsce. Ba, kiedyś myśleliśmy, że tylko cateringów dietetycznych, ale jak to się mówi - lecimy grubo, albo wcale. Nasza firma to przede wszystkim MasterLife CRM, czyli najbardziej rozbudowany system do zarządzania cateringiem dietetycznym w Polsce oraz Dietly.pl – nasz flagowy produkt i jednocześnie największy w Polsce marketplace, oferujący wybór ponad 400 cateringów dietetycznych.

Zadania:

  • Optymalizacja kluczowych procesów biznesowych poprzez automatyzację
  • Rozwój i udoskonalanie doświadczenia klientów B2C i B2B, tj. usprawnienie UX i wsparcie konwersji
  • Identyfikacja szans na rozwój, potrzeb i problemów klientów poprzez bliski kontakt z zespołami produktu, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta – rozumienie ich kontekstów biznesowych
  • Automatyzacja ścieżek konwersyjnych i retencyjnych: praca nad bazą klientów, automatyzacja ścieżek konwersji, budowa strategii, implementacja nowych rozwiązań
  • Bieżące monitorowanie wydajności rozwiązań, optymalizacja działań na podstawie celów i wskaźników KPI
  • Praca z Dietly (marketplace B2B2C) oraz MasterlifeCRM (system dla cateringów)

Pożądane umiejętności i doświadczenie:

  • Doświadczenie pracy w obszarze automation – znajomość narzędzi tj. Make, Retool, Zapier i/lub inne narzędzia low-code / no-code
  • Doświadczenie pracy przy bazach danych
  • Doświadczenie w prowadzeniu testów A/B (i wyciąganie z nich wniosków)
  • Znajomość środowiska tech i głównych wskaźników biznesowo-marketingowych
  • Swobodne poruszanie się w ekosystemach web i mobile/app
  • Kompetencje miękkie - odpowiedzialność, goal-oriented, samodzielność i otwarta współpraca z partnerami biznesowymi, chęci do rozwoju i nauki

Oferujemy:

  • współpracę na zasadach B2B,
  • widełki wynagrodzenia: 10-12k PLN netto + VAT (B2B),
  • benefity:
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • dofinansowanie do opieki medycznej LUXMED,
  • platforma EAP,
  • 26 płatnych dni wolnych w ciągu roku,
  • i oczywiście zniżka na catering dietetyczny ;)

  • Praca Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696