Audytor Wewnętrzny / Kontroler Wewnętrzny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Creotech Instruments S.A.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i aktualizacja procedur dotyczących czynności kontrolnych w ramach audytu wewnętrznego, w szczególności finansowego;
  • Przygotowywanie rocznego planu audytów wewnętrznych;
  • Przeprowadzanie audytów zgodnie z planem i aktualnymi potrzebami firmy, w tym organizowanie i koordynowanie audytów zewnętrznych;
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych prac audytowych, oraz definiowanie rekomendacji, bieżących analiz i statystyk w zakresie wykonywanych audytów;
  • Monitorowanie realizacji zaleceń z przeprowadzonych audytów;
  • Monitorowanie sprawności procesów i stosowania procedur wewnętrznych w firmie;
  • Współpraca przy projektach związanych z zarządzaniem ryzykiem, w tym w szczególności: prace kontrolne, udział w aktualizacji procedur, uczestniczenie w grupach zajmujących się oceną adekwatności stosowanych procedur;
  • Weryfikowanie efektywności obowiązujących regulacji i procedur;
  • Prowadzenie konsultacji w zakresie zmian, aktualizacji i tworzenia nowych procedur oraz opisu procesów.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie - preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość, zarządzanie, prawo;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie audytu wewnętrznego, kontroli wewnętrznej, compliance, zarządzania ryzykiem, optymalizacji procesów,;
  • Znajomość regulacji prawnych i dobrych praktyk w obszarze systemu kontroli wewnętrznej;
  • Odbyte szkolenia w zakresie audytu wewnętrznego;
  • Zainteresowanie tematyką kontroli wewnętrznej i chęć podnoszenia kompetencji w tym zakresie;
  • Spostrzegawczość; skrupulatność, dociekliwość, rzetelność i odpowiedzialność;
  • Komunikatywność a także umiejętności interpersonalne oraz zdolność zwiędłego i klarownego formułowania wypowiedzi w mowie i piśmie;
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu
  • Analityczne myślenie;
  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej średniej wielkości;
  • Możliwość awansu w miarę poszerzania kompetencji;
  • Dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku).

  • Praca Warszawa
  • Audytor Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536