Audytor Systemów Zarządzania Jakością
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Klient portalu Praca.pl
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Nadzór nad polityką jakości oraz realizacja celów jakościowych.
  • Zarządzanie systemami jakości zgodnie ze standardami: ISO45001, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, IATF 16949:2016, CQC.
  • Organizacja i przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Planowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu systemów zarządzania jakością.
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz analiza efektywności systemu zarządzania jakością.
  • Kierowanie zespołem odpowiedzialnym za jakość (ok. 10 osób).

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu jakością w przemyśle automotive.
  • Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, MSA, SPC, 8D).
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Certyfikaty audytora wewnętrznego zgodne z wymienionymi standardami.

Oferujemy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość wpływu na rozwój organizacji.
  • Pakiet benefitów, w tym auto służbowe i wsparcie przy relokacji.
  • Opcja pracy hybrydowej.

  • Praca Łódź
  • Audytor Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045