Audytor Instalacji Fotowoltaicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polenergia Fotowoltaika S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów mikroinstalacji fotowoltaicznych.
  • Wykonywanie odbiorów mikroinstalacji zgodnie z zaproponowaną metodologią.
  • Pomiary elektryczne instalacji PV.
  • Udzielanie pomocy eksperckiej Zamawiającemu.
  • Udzielanie odpowiedzi dotyczących wyników audytów i sztuki monterskiej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe na kierunkach: elektryka, elektrotechnika lub pokrewne.
  • Wiedza z zakresu elektryki.
  • Brak przeciwwskazań do pracy na dachach.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uprawnienia F-gaz, SEP gr.1 i 2.
  • Doświadczenie w zakresie realizacji montaży lub audytów mikroinstalacji.
  • Certyfikat Instalatora Odnawialnych Źródła Energii (Urząd Dozoru Technicznego).

To oferujemy

  • Stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę o współpracę (B2B).
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy – auto, telefon, tablet, certyfikowany miernik, narzędzia.
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej na bardzo dobrych warunkach (po okresie wdrożenia).
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia i pracy.

Jeśli masz wątpliwości, czy spełniasz wszystkie warunki, spróbuj – porozmawiajmy!

  • Praca Warszawa
  • Audytor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570