Audytor, inspektor ochrony danych
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Volvox Consulting
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pełnienie funkcji Inspektora Ochrony Danych lub specjalisty ds. ochrony danych osobowych u klientów firmy
  • uczestnictwo w projektach związanych z wdrażaniem procedur zarządzania bezpieczeństwem informacji dla klientów zewnętrznych
  • opracowanie dokumentacji systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji
  • opracowywanie dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych
  • indywidualne prowadzenie klienta z zakresu bezpieczeństwa informacji
  • udział w audytach prowadzonych u klientów

WYMAGANIA:
  • tytuł magistra (preferowane kierunki: prawnicze lub informatyka)
  • wiedza podstawowa z zakresu ogólnie rozumianej informatyki
  • znajomość przepisów z zakresu ochrony danych osobowych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • predyspozycje w prowadzeniu szkoleń
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy z ludźmi i dobrej organizacji pracy
  • sprawne korzystanie z pakietu Microsoft Office

OFERUJEMY:

Na początek proponujemy okres próbny, który trwa od 1 miesiąca do maksymalnie 3 miesięcy - w okresie próbnym płaca 5000 zł brutto. Po tym czasie umowa na czas nieokreślony.

Dodatkowo:

  • laptop i telefon służbowy;
  • ubezpieczenie na życie;
  • finansowanie szkoleń po okresie próbnym;
  • stabilne zatrudnienie w zgranym zespole pracowników z udziałem w innowacyjnych projektach. Grupa firm Volvox funkcjonuje na rynku od 1991 roku.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Inspektor Bielsko-Biała
  • Audytor Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ochrony danych Bielsko-Biała
  • Pracownik ochrony Bielsko-Biała
  • Technik ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584