Audytor- Biegły rewident
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
Human Resources Poland Sp z o.o.
13. 9. 2024

Firma Human Resources Poland sp. z o.o. (Hr.pl), od 2000 roku z sukcesem zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie rekrutacji, selekcji, pracy tymczasowej i outsourcingu dla firm polskich i zagranicznych. Długoletnia współpraca z naszymi klientami pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów.

Szukamy doświadczonych audytorów do firmy specjalizującej się nadzorem jakości sprawozdań finansowych. Opierając się na specjalistycznej wiedzy oraz doświadczeniu, klient Hr.pl zdobył zaufanie na rynku polskim jak i zagranicznym.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie w firmach audytorskich kontroli planowych, tematycznych i doraźnych zgodnie z procedurami.
  • Weryfikacja zaleceń pokontrolnych w trakcie przeprowadzania kontroli.
  • Przekazywanie uwag do metodyki kontroli oraz współpraca przy zmianach w procedurach kontroli.
  • Przekazywanie uwag systemowych dotyczących podnoszenia jakości pracy biegłych rewidentów oraz firm audytorskich.

Wymagamy:

  • Wykształcenia wyższego z ekonomii, finansów lub rachunkowości
  • Doświadczenia zawodowego - minimum 3 lata.
  • Odbytej aplikacji w firmie audytorskiej.
  • Znajomości przepisów niezbędnych do przeprowadzania czynności audytora.
  • Posiadania pełnej zdolności do czynności prawnych.
  • Zaświadczenia o niekaralności.
  • Biegłej znajomości języka polskiego (języki obce mile widziane).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia.
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnim stażem.
  • Ubezpieczenie.
  • Wsparcie koordynatorów w trakcie procesu rekrutacji.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667