Atlassian Ekspert
  • Gdańsk
Gdańsk, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Łódź, Lublin, Piła, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Gdańsk
Sii Polska
11. 8. 2024

Dynamicznie rozwijający się zespół Agile & Atlassian działa w dwóch obszarach – szeroko rozumianej zwinności oraz ekosystemu Atlassian Stack. Obecnie nasz zespół liczy ponad 100 zaangażowanych specjalistów. Mamy na koncie dziesiątki pomyślnie zrealizowanych projektów.

Jako Platynowy Partner Atlassian kompleksowo wspieramy naszych klientów w ramach wdrażania produktów Atlassian Platform poprzez wdrażanie procesów biznesowych i ich automatyzację, utrzymanie i optymalizację narzędzi Atlassian, szkolenia oraz udzielanie licencji. Realizujemy projekty zarówno w oparciu o wersję on-premise, jak i cloud.

Dołączając do Sii otrzymasz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie wielokrotnie wyróżnianej nagrodą Great Place to Work, a także możliwość rozwoju w obszarze dedykowanych rozwiązań opartych o platformę Atlassian, wspierających pracę użytkowników.

Twoje zadania

  • Zapewnienie wdrożenia najbardziej optymalnych rozwiązań
  • Pełnienie funkcji Punktu Kontaktu (SPOC) dla Klienta w obszarze Atlassian
  • Rozpoznawanie i właściwa interpretacja wymagań biznesowych oraz możliwość przełożenia ich na konkretne funkcjonalności narzędzi ekosystemu Atlassian
  • Codzienna współpraca z klientem, m.in. informowanie o nowych dostępnych funkcjonalnościach, wykrywanie luk, doradzanie w sytuacjach niestandardowych
  • Analizowanie, projektowanie i tworzenie szytych na miarę rozwiązań
  • Wdrożenie najlepszych praktyk i zasad konfiguracji narzędzi Atlassian
  • Utrzymanie sprawnej współpracy z niezbędnymi jednostkami Atlassian
  • Ścisła współpraca z liderem technicznym Klienta w zakresie wdrożonych rozwiązań i usprawnień

Wymagania:

  • Znajomość JIRA i Confluence od strony wdrożenia oraz administrowania poparta udziałem w projektach wdrożeniowych
  • Zdolność do projektowania procesów oraz ich opisywania
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji
  • Wiedza w zakresie administrowania JIRA i Confluence
  • Znajomość struktury danych i modelu danych
  • Praktyczne doświadczenie w automatyzacji systemów (Ansible, Groovy, Gradle i innych)
  • Doświadczenie w migracją projektu JIRA i/lub migracją przestrzeni Confluence
  • Kompetencje w zakresie rozwoju, architektury, administracji, monitorowania i projektowania aplikacji IT opartych na Java
  • Język angielski na komunikatywnym poziomie

  • Praca Gdańsk
  • Ekspert przyrodniczy Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648