Asystentka Zarządu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
BIZON CLUB
4. 9. 2024

Wynagrodzenie: 4000 – 7000 zł netto + premia

Doświadczenie: min. 1 rok

Pełny etat
O nas
Jesteśmy jednym z największych Business Clubów w Europie, aktywnie rozwijającym swoją działalność w Polsce. Nasza sieć obejmuje już 77 miast na całym kontynencie, a naszym celem jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw w ich rozwoju oraz podnoszeniu jakości życia ich właścicieli. Dzięki współpracy z międzynarodowymi organizacjami zrzeszającymi milionerów, nasi członkowie mają dostęp do wyjątkowej wiedzy i zasobów.
Obecnie poszukujemy doświadczonej i zorganizowanej osoby na stanowisko Asystentki Zarządu, która wesprze nasze działania w dynamicznym środowisku biznesowym.
Zakres obowiązków:
- Wsparcie zarządu w codziennych zadaniach administracyjnych i organizacyjnych.
- Koordynacja i organizacja spotkań, konferencji oraz podróży służbowych.
- Pomoc w tworzeniu struktury i procedur w organizacji.
- Zarządzanie kalendarzem Zarządu i dbanie o terminowość zadań.
- Przygotowywanie raportów, prezentacji oraz dokumentów.
- Wsparcie w komunikacji z partnerami, klientami oraz członkami klubu.
- Prowadzenie korespondencji mailowej i telefonicznej.

Czego oczekujemy:
- Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz multitasking.
- Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku.
- Samodzielność w działaniu i umiejętność rozwiązywania problemów.
- Dyskrecja i umiejętność zarządzania poufnymi informacjami.
- Lekkie pióro.

Co oferujemy?
- Wynagrodzenie: 4000 – 7000 zł netto + premia w zależności od wyników.
- Praca: 100% zdalna lub możliwość pracy w naszym biurze w centrum Warszawy.
- Środowisko pracy: Międzynarodowe, dynamiczne otoczenie z możliwością rozwoju.
- Rozwój zawodowy: Dostęp do szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje.
- Zaangażowanie w projekty: Bezpośredni wpływ na rozwój klubu i bliska współpraca z Zarządem.

- Dodatkowe atuty:
- Doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji.
- Znajomość języków obcych.
- Zainteresowanie rozwojem osobistym oraz tematyką biznesową.

Jeśli przeczytałaś/przeczytałeś to ogłoszenie uważnie i czujesz, że to praca, której szukasz, zacznij swoją odpowiedź od słów: „Chcę pracować jako Asystentka Zarządu w BNB”. To pokaże nam, że jesteś osobą odpowiedzialną i uważną.

  • Praca Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536