Asystentka Zarządu
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Primebit Investments
10. 8. 2024

PrimeBit Investments SA to holding inwestycyjny w skład którego wchodzi 10 firm o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku od 8 lat tworząc oprogramowanie z którego często korzystają setki tysięcy użytkowników. Technologicznie specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych aplikacji mobilnych, webowych, a także oprogramowania wspierającego procesy biznesowe. Mamy za sobą 125 zrealizowanych projektów, a na koncie 17 nagród i wyróżnień. Spółka aktywnie działa w obszarze Inwestycji kapitałowych. Obecnie do naszego biura w Rzeszowie poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/ki Zarządu.
Zakres obowiązków:
Kompleksowe wsparcie działań zarządu, bliska współpraca z CEO
Obsługa korespondencji: sortowanie, ocena pilności i przekierowywanie wiadomości
Organizacja spotkań i podróży służbowych zarządu
Zapewnienie płynnego obiegu dokumentów i informacji w biurze
Ścisła współpraca z biurem księgowym - przygotowywanie i przekazywanie bieżących dokumentów księgowych, wsparcie przy badaniu sprawozdań finansowych
Ścisła współpraca z biurem kadrowym - przygotowywanie zestawień, obsługa dokumentów
Telefoniczna i mailowa obsługa partnerów biznesowych oraz klientów spółek
Przygotowywanie prezentacji, raportów i innych dokumentów na potrzeby zarządu
Wsparcie w organizacji i koordynacji eventów firmowych
Realizacja innych zadań powierzonych przez zarząd
Wymagania:
Dobra organizacja pracy, wielozadaniowość i dbałość o szczegóły
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2, mile widziana znajomość j. niemieckiego
Co oferujemy?
Pracę w oparciu o Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenia
Elastyczne godziny pracy (start pomiędzy 7:00 a 10:00)
Możliwość rozwoju i pozyskiwania nowych umiejętności
Regularne spotkania i wyjazdy integracyjne
Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wyślij swoje CV na

  • Praca Rzeszów
  • Asystent zarządu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536